Artikel-ID : 00413331 / Laatst gewijzigd : 15/10/2026Afdrukken

    Kennisgeving over de upgrade naar Android 17 voor de Xperia 10 VI

    Geachte klanten,

    Hartelijk dank voor uw voortdurende steun voor Xperia-producten.

    Bij de lancering hebben we aangekondigd dat de Xperia 10 VI drie upgrades van het Android-besturingssysteem zou ontvangen. Na een grondige technische beoordeling hebben we echter vastgesteld dat de Xperia 10 VI vanwege beperkingen met betrekking tot de opslagconfiguratie van het toestel geen upgrade naar Android 17 ondersteunt die volgens ons een voldoende goede gebruikerservaring biedt. Daarom hebben we besloten deze upgrade niet beschikbaar te stellen. We beseffen dat dit afwijkt van onze oorspronkelijke aankondiging en bieden onze excuses aan voor deze wijziging.

    Onze verbintenis met betrekking tot beveiligingsupdates blijft daarentegen ongewijzigd. Zoals eerder gecommuniceerd, blijft Sony gedurende vier jaar vanaf de lanceringsdatum van het product beveiligingsupdates leveren.

    Dit probleem houdt specifiek verband met de technische specificaties van de Xperia 10 VI en heeft geen gevolgen voor andere Xperia-modellen.

    Onze oprechte excuses voor het eventuele ongemak dat dit kan veroorzaken. Wij danken u voor uw begrip.

    Dit artikel is automatisch vertaald. In machinevertalingen wordt geen rekening gehouden met context en de vertalingen vormen daardoor misschien niet een perfecte weerspiegeling van de Engelse tekst.