Blu-ray Disc-speler / dvd-speler – HDMI
Aansluiten
- HDMI-kabel
- een
Voor een optimale beeldkwaliteit wordt een HDMI-verbinding aanbevolen. Als de Blu-ray Disc-speler / dvd-speler een HDMI-aansluiting heeft, sluit deze dan aan met een HDMI-kabel.
Instellingen tv
- Nadat alles is aangesloten, schakelt u de tv en aangesloten Blue-ray Disc-speler / dvd-speler in.
- Druk herhaaldelijk op de knop
(Ingang) om het ingangssignaal in te stellen op de aangesloten Blu-ray Disc-speler / dvd-speler.
- Afspelen starten op de aangesloten Blu-ray Disc-speler / dvd-speler.
- Als u een apparaat aansluit dat compatibel is met 'Controle voor HDMI', kunt u deze gewoon bedienen met de afstandsbediening van de tv.
- Als het apparaat een DVI-aansluiting heeft, sluit u het aan op de HDMI-poort (met AUDIO IN) via een DVI - HDMI-adapterinterface (niet meegeleverd) en sluit u de audio-uitgangsaansluitingen van het apparaat aan op HDMI 2 AUDIO IN of HDMI 3 AUDIO IN. (De naam van de aansluiting varieert afhankelijk van het model / de regio / het land).
Probleemoplossing
Houd er rekening mee dat dit een algemene methode is om problemen op te lossen, gebaseerd op de nieuwste tv-modellen van Sony. Specifieke problemen voor uw model kunt u oplossen via de i-Manual of de handleiding. Neem contact op met Sony als de problemen blijven optreden.
- Er wordt geen beeld op het tv-scherm weergegeven wanneer deze is aangesloten op de speler via HDMI.
-
Voor sommige tv-modellen uit 2014 (de KDL-xxWxxxb-serie), is er een functie voor probleemdiagnose die de problemen van het aangesloten apparaat kan detecteren: Druk op de Start-knop op de afstandsbediening → Help → Customer Support (Klantondersteuning) → Probleemdiagnose: External Device Symptom (Symptomen van externe apparaten).
Controleer het volgende:
- Is de HDMI-kabel correct aangesloten?
- Is de HDMI-ingang geselecteerd op de tv?
- Als er een onjuiste resolutie-instelling voor uw tv is geselecteerd, kunt u deze weer terugzetten op de fabrieksinstellingen. Houd de STOP-knop op het toestel langer dan 10 seconden ingedrukt om de video-uitvoerresolutie te herstellen naar de laagste resolutie.