De functie Wi-Fi Direct gebruiken met een iPhone-telefoon
OPMERKINGEN:
- Zorg dat de tv is verbonden met het internet en is aangesloten op een breedbandinternetverbinding.
- Controleer dat het apparaat van Sony is voorzien van de nieuwste update van de systeemsoftware (firmware). Updates zijn beschikbaar via het menu Netwerk van de tv.
- Tv-modellen die Wi-Fi ready zijn hebben de draadloze USB-adapter UWA-BR100 nodig voor het uitvoeren van de volgende stappen.
Volg deze stappen om de functie Wi-Fi Direct in te stellen:
-
Activeer Wi-Fi Direct op de BRAVIA-TV.
Raadpleeg de volgende veelgestelde vragen voor het activeren van deze instelling
De functie Wi-Fi Direct van de Android TV met een apparaat dat Wi-Fi Direct ondersteunt instellen en gebruiken.
Hoe gebruik ik de functie Wi-Fi Direct van de tv-modellen. (Voor modellen uit 2015 en 2016 die geen Android TV zijn)
Hoe gebruik ik de functie Wi-Fi Direct van de tv-modellen uit 2014.
Hoe gebruik ik de functie Wi-Fi Direct van de tv-modellen uit 2013. - Maak verbinding met de iPhone.
- Zet de tv op het scherm dat de WPA-sleutel (wachtwoord) weergeeft die moet worden ingevoerd in de iPhone.
- Selecteer Wi-Fi in de instellingen van uw iPhone om Wi-Fi in te schakelen.
- Tik op Direct-xx-BRAVIA op de iPhone om het invoerscherm van het wachtwoord te openen.
Voer de WPA-sleutel (wachtwoord) in zoals weergegeven op het tv-scherm en tik vervolgens op Verbind. - Wacht een paar minuten tot de verbinding tot stand is gekomen. Hierop zal het scherm Instellingen verschijnen.
Als er een vinkje verschijnt bij de SSID op de telefoon en er een gedachtestreepje verschijnt op de tv, is de verbinding tot stand gebracht.
- Zet de tv op het scherm dat de WPA-sleutel (wachtwoord) weergeeft die moet worden ingevoerd in de iPhone.
OPMERKING: Als er geen verbinding tot stand kon worden gebracht, kunt u de bovenstaande stappen nogmaals uitvoeren. Controleer of u de WPA-sleutel correct invoert.
Zodra deze instelling is ingevoerd, kan er media worden uitgewisseld tussen de iPhone en een apparaat van Sony dat compatibel is met Wi-Fi Direct met gebruik van iMediaShare-software , DiXiM-software en andere toepassingen. Voor meer informatie, onder andere over het downloaden van specifieke Wi-Fi Direct-toepassingen op uw iPhone, raadpleegt u de website van Apple of kunt u contact opnemen met de iPhone-verkoper.