CREATORS' CLOUD
    Creators' App

    Het proces gaat niet verder naar het volgende scherm tijdens bedieningen om de camera te koppelen met de cloud.

    Als u niet verder kunt gaan vanaf het scherm [Camera koppelen aan de cloud (2/2)], controleert u het volgende.

    Scherm van de app waarop de koppeling van de camera met de cloud wordt weergegeven. [Camera koppelen aan de cloud (2/2)] wordt weergegeven.
    • Controleer of de hoofdschakelaar van de camera AAN staat.
    • Controleer of de camera een stabiele Wi-Fi-verbinding heeft. Als (Wi-Fi verbonden, communicatiestatus goed) wordt weergegeven op de cameramonitor, is de Wi-Fi-verbinding stabiel. Als het signaal onvoldoende sterk is, verplaatst u de camera naar een locatie waar het signaal sterker is enz.
    • Als een verbinding nog steeds niet mogelijk is nadat u het voorgaande hebt geprobeerd, probeert u later opnieuw verbinding te maken.